..:: Lehce pesimistický šiřitel otevřených standardů, který se nepřestává divit, co se okolo něj děje ::..

Moje první ústní zkouška

21. ledna 2006 v 8:23 |  Nezařaditelné
Tak jsem absolvoval svoji první ústní zkoušku a hned z opačného konce katedry. Na informatice byly ústní až jako opravné termíny v některých předmětech. Zkoušel jsem GISy místo nemocné kolegyně. Celkem pohoda, příjemná látka, poměrně oblíbený předmět. I studenti celkem uměli. Jen dva byli tragédi. Ten jeden měl celkový přehled, ale občas netušil nějakou naprosto fundamentální věc. Tak jsem mu dal na výběr, jestli F, nebo E a napíše mi podrobný referát o těch věcech, kde jsem ho nachytal. Napsal a oba jsme byli spokojení. Ten druhý byl ještě zdaleka horší. Našel si jedno téma z jiného předmětu, které s GISy souviselo a furt o něm povídal. OK, je dobře, že hledá vazby mezi předměty, ale skripta ani přednášky z GIS nikdy neviděl. Navíc se se mnou málem začal dohadovat, že jako toho věděl dost a že se zaměřil na jednu část těch GISů atd. Což byl nejrychlejší způsob, jak tu zkoušku ukončit... Fakt mě dožere, když mi někdo lže do očí.

PS: To je paráda, jak na té ekonomce chodí lidi ke zkouškám pěkně oblečení. Chlapi mají obleky. Ženský kostýmky a jsou pěkně namalovaný. U nás bylo nejčastější oblečení na zkoušku džíny a tričko :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 damni damni | Web | 21. ledna 2006 v 11:26 | Reagovat

:0)) tak pěkně namalovaný ženský...jestli to zkoušející na VŠE  posuzujou taky jenom podle toho, tak si v úterý něco pěknýho na ksicht namaluju :0)

2 David Procházka David Procházka | E-mail | 21. ledna 2006 v 13:36 | Reagovat

:-) jenom o tom to není, ten kterýho jsem vyrazil byl jako ze žurnálu a mě smůlu. Kluk před ním v mikyně měl "B"...

A u holek jsou vyučující dost často rozděleni na 2 skupiny: jedni - říkejme jsou "nakloněni" krátkým sukním a pod., ale zase jsou tací, kteří to berou jako provokaci a přijít takhle na zkoušku je u nich téměř sebevražda... Takže ani ty zas tak nepomohou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama