..:: Lehce pesimistický šiřitel otevřených standardů, který se nepřestává divit, co se okolo něj děje ::..

Kde je vlastně problém?

9. února 2006 v 21:31 |  Úvahy a názory
"Problém karikatur už dnes nikdo nepodceňuje", tak dění okolo Dánska často prezentují sdělovací prostředky. Mělo by tam však spíš stát "Problém extrémistů už dnes nikdo nepodceňuje". Přesně jak napsal Alex:
"Dle mého to celé poukazuje na jeden velký omyl naší filozofie. K čemu je nám náboženská tolerance, když funguje jen v jednom směru? Na stěnu si ji nepověsíme a londýnské metro před výbuchem taky neochrání. Čím dál tím víc se naše tolerance ke všemu a ke všem zdá být jen pomyslnou koulí na noze Evropské Unie. Necháme se spolu s našimi právy stáhnout až ke dnu?"
Známkou muslima není, že pálí dánské vlajky, ambasády a rabuje kvůli trapné karikatuře. To je jen záminka násilníků, kteří hledají cíl, proti kterému by bojovali. A politika appeasementu, kterou vůči nim Evropská unie uplatňuje je minimálně diskutabilní. Se sousedy jsou potřeba dobré vztahy, ale s teroristy se nevyjednává.
Když vidím, jak ty lidi ukazují a komentují to "...muslimové se bouří...", vzpomenu si na svého učitele z nedělní školy, jak mu asi musí být smutno...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama