..:: Lehce pesimistický šiřitel otevřených standardů, který se nepřestává divit, co se okolo něj děje ::..

Nízká sledovanost? A co trochu porna?

1. června 2008 v 9:38 |  Úvahy a názory
V pravidelných intervalech můžeme číst o nízké sledovanosti kanálů České televize. Za nízkou sledovanost je pranýřována dokonce z úst našich volených zástupců i mnoha jiných. Proklamovaným hlavním důvodem je špatná skladba programů, sekundárním neschopnost nějak získat image. Neustále jsme bombardováni grafy, kdy "Nevěsta na útěku" z Novy má 40 %, "Vytrhávač ledvin" z Primy 30 % a na ty idioty z ČT s jejich pitomým "Večerem na téma: moderní architektura u nás" zbylo nějakých trapných 10 %.
Je tragické, že volený zástupce dokáže předstoupit před kameru a tvrdit, že je potřeba s tím něco udělat, že TV prostě nereflektuje potřebu moderního diváka. Tato úvaha je z hlediska daného politika přirozená. Je to poměrně idiot a jako takový opravdu nenalézá v programu veřejnoprávní televize zrovna mnoho jemu blízkých témat.
Politici by se měli probrat ze svého schizmatu a rozhodnout se. Buď nechají být ČT veřejnoprávní televizí jejímž hlavním smyslem není získat majoritní počet diváků, ale šířit kulturu a vzdělání (doporučuji přečíst si stanovy BBC) nebo ČT zcela zprivatizují a zruší poplatky, které de facto mají sledovanost nahrazovat. Stávající situace neprospívá nikomu. ČT je takto tlačena do vysílání scestných filmů, což způsobuje odliv i jejích obvyklých diváků. To už rovnou můžeme na ČT vysílat porno 24h denně, aspoň by se ta sledovanost pořádně rozhýbala.
Já osobně doufám, že zdravý rozum zvítězí a že se nadále budu moci místo "Vlhkých jeskyněk" nebo "Vyvrhovačů" dívat na "Večery na téma...". A při troše štěstí vyhodí i ty pitomý reportéry, kteří přináší na ČT ty dramatizační manýry Novy (Velice malá kočička právě teď stojí na laťce velice vysokého plotu a hrozí nepředstavitelně akutní nebezpečí, že se zřítí do propastné hlubiny 2m.). Na idioty bych platil velice nerad.
PS: To samé platí o Českém rozhlasu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bluesman bluesman | Web | 19. června 2015 v 0:50 | Reagovat

pujcka ihned hotove praha :-)

2 MaikelB MaikelB | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:19 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama